Холод такий, що вмерти.
Світ крізь діряве дно
Витік, а по четвертій
Створений буде знов.
Ще одна ніч безсонна,
Ще за вікном вода
Падає. Ще ікона
Тихо в рушник рида.
Дивишся в скло віконне –
Хто ж ти тепер такий,
А хлопченя з ікони
Тулиться до руки..
2 коментарі “***”
Як проникливо, мурашки по шкірі, дуже особисто-сповідально, в деталях криється така глибина переживань, душевних страждань до майже врати свідомості і надії… Але ні, о 4 можна буде знов вокреснути як Прометей…
Надзвичайно глибоко та поетично з елементами символічної містики. Це бентежний Світ людської Душі. Є глибина філософських роздумів. Довершена поетична форма. Вражений