Для голосування необхідно авторизуватись

Я вітром стану

  • Я  вітром  стану.  Підійму  з  землі
    осінні  сльози,  що  на  землю  листям
    лягають  тихо.  У  вечірній  млі
    я  пронесусь,  мов  смерч,  твоїм  обійстям.
    Дрижатимуть  від  натиску  шибки,
    скрипітиме  ліхтар.  І  жовтим  оком
    своїм  мені  підсвітить  залюбки.
    А  я,  немовби  зовсім  ненароком,
    порозкидаю  у  дворі  все  те,
    що  так  дбайливо  склав  ти  біля  хати.
    І  після  всіх  цих  вправних  фуете,
    на  гіллях  вишні  буду  спочивати.
    Чекатиму…Що  вийдеш  на  поріг,
    і  в  цьому  всьому  безладі  речей,
    мене  ти  розпізнаєш.  Та  на  гріх,
    не  бачити  мені  твоїх  очей.
    Бо  світло  у  вікні  не  забарилось-
    погасло  вмить.  Запанувала  тиша.
    Ну  що  ж…сьогодні  певно  не  судилось…
    Я  завтра  прилечу.  Іще  сильніша!
2

Автор публікації

Офлайн 5 років

Юлія Воспітанік

40
Коментарі: 0Публікації: 16Реєстрація: 08-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 17.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій