” Світ.”
Надобраніч світ…
Солодкий та гіркий
Мов та отрута,
Що стискає серце
Дивлячись в люстерце.
Надобраніч світ…
Прекрасний та безжальний
Мов грім- стріла
Летить над ворогами,
І сніг розтанув під ногами.
Надобраніч світ…
П’янкий та ароматний
Немов вино
Що льється через край
Мій милий… Ніч настала… Засинай.
Анна G.

2 коментарі “Вечірній спокій”
Побажання доброї ночі, щоб знову прокинутися в новму дні.
Гарно.
яка гарна філософія) легко і приємно читати