Для голосування необхідно авторизуватись

“Чи варто?”

Обіймати словами, якщо немає змоги торкнутись… Бути поряд думками, коли неможлива присутність… Якщо сумую і відстань між нами – писати вірші. І бути молитвами за твоє щастя до неба ближче… Ковтати образи, колючі фрази, бо більше не хочу втрати. Завжди назустріч, себе забути, ламати ґрати… В біді тримати, але не чекати від тебе відплати. Так щиро і віддано безумовно кохати…
Але чи варто?..

Анна Корольова
10.11.2019

1

Автор публікації

Офлайн 6 років

Анна Корольова

126
Коментарі: 0Публікації: 50Реєстрація: 11-08-2020

Срібне перо

Достижение получено 29.11.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій