Чи відболіло мені?
Ні…
Чи досі сумую?
Так…
А ти приходиш лише
У сні,
А я чекаю на твій
Знак.
Я знаю, тобі спокійно
Там,
А мені на землі –
Ні.
Ти ходиш по іншим
Світах,
А я блукаю тут –
В пітьмі…
Шепочу осіннім
Вітрам:
“Передайте йому
Привіт…
Нехай не сумує
Там,
Зустрінемось через низку
Літ…”
Я хочу лише,
Щоб знав,
Ти єдиний в житті
Чоловік,
Якого, хто б що
Не казав,
Любитиму весь
Свій вік!..
Анна Корольова
04.11.2017