Для голосування необхідно авторизуватись

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖІНКИ

Сьогодні Івана Купала, свято дівочої долі… Красиве свято, сповнене магії і краси. Краси жіночої. Саме сьогодні я пропоную заглянути вглиб себе. Свято ми відзначаємо, але разом із цим не покидає відчуття, що ми втрачаємо свої духовні орієнтири.
У нас в Україні бути жінкою, означає бути мужичкою. Зараз би опамятатися, виховувати доньок по жіночому типу. Ні! Ні! Ні!
Сьогодні у молодих дівчат одна мета: отримати вищу освіту, а то і дві. Потім посаду хорошу вихватить, грошову; потім кар′єру побудувати. Стати сильною, незалежною, а то мало ще що… Хіба не чисто чоловічі орієнтири?
І от у 30 років молода жінка має дві вищі освіти,кар′єру, але самотня, нікому не потрібна. Справжнім мужиком стала. А навіщо потенційному жениху мужик у парі?

І буде вона вити, кидатись на стіни, їздити по монастирях, вимолювати собі пару, але міняти свій спосіб життя на жіночий не буде. Вона буде в пошуках дивної істоти, яка б погодился бути з нею у шлюбі. І буде усе своє життя тягнути ту істоту, як чемодан без ручки. Хіба не перевернуте наше розуміння життя? А треба б навпаки.
У мене питання: чому чоловіки не бережуть своїх жінок? Адже чоловік має бути сильним, чоловік зобов′язаний турбуватися про дружину. Чоловік і суспільство мають оберігати жінку. Усім доводилось бачити жінок з відбійним молотком, жінок, які шпали вкладають, асфальт… Або жінки в окопах із зброєю… Невже не соромно за це? Крізь землю провалитися від такого сорому треба. Так не повинно бути. Жінці не можна мерзнути. На тому ж ринку стоять жінки, відморожені по пояс. Хіба можна так? Там же згніє усе, там онкологія неминуча! Хіба можна це допускати?
Жінку треба берегти для головного її призначення. А що головне? Це те, у чому її ніколи не замінить ніякий чоловік. Зберімо усіх чоловіків планети, і нехай вони усі разом народять хоч мурашку. Нічого не вийде, і ми це знаємо. А жінка у муках, зі сльозами й без сліз, з радістю і болем народжує не мурашку, а нову Людину, дарує нове Життя. Ісуса Христа жінка народила, пророків, апостолів!.. Ні Папа Римський, ні Патріарх нікого не народили, а народила їх жінка, мама. І кожного з нас народила Мама.
У святому Письмі сказано, що Чоловік – вище за людей на землі, а Жінка вище за ангелів(херувимів). Навіщо жінку з такої висоти опускати до рівня «нікого»?! Яка потреба?
Жінок треба берегти для найголовнішого.
І до матерів треба йти, поки вони живі. Їхати, іти, летіти, пливти, повзти, бо потім буде ні до кого. Мама незрівнянна. Бо вона одна. Ударився: «Ой! Мамочко!», злякався: «Ой! Мамочко!», зрадів : «Ой, мамочко!».
Кожна мама гідна пам′ятника за життя. Кожна.
Ті, цінності, на які нас уже давно орієнтують, (маю на увазі деякі «європейські») є принизливими для жінки. Вони вбивають жіночність, розтоптують її. А ми, не задумуючись, черпаємо з Європи не тільки модні тренди одягу, дизайну, а й чуже нам філософське мислення.
Що ми шукаємо там, маючи віру православну, маючи Матір Божу, маючи своїх матерів?
Сьогодні свято ДІВОЧОЇ долі.
Щиро бажаю молодим дівчатам зустріти таких чоловіків, які будуть їх оберігати, жаліти, любити, які не дозволять собі опустити хоч на один щабель прекрасне звання Жінки-Матері.
Прийшов час згадати, хто ми і для чого живемо. У кожного своя місія. І якщо ти Жінка, то будь нею, якщо Чоловік – будь ним.

1

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

Валентина Пивоварова

18
Коментарі: 0Публікації: 10Реєстрація: 01-07-2020

Бронзове перо

Достижение получено 04.07.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій