Для голосування необхідно авторизуватись

Горобиновий Самайн

                             «З води подав їм гілку горобини…»

                                                          (Скела «Викрадення стад Фроеха)

Остання нитка чужої самотності,

Ночі Одкровення та Істини

В’ється з веретена Галактики

Між двома вогнями галявини тьми:

Коли відчиняться брами,

Коли прокричить сова запахів осені

Стиглі ягоди горобини ночей

Таких же червоних (заграва)

Впадуть у долоні Часу:

Епона жене потойбічних коней

На шалене гульбище Дагди:

Цей Всесвіт казан вирування життя

В якому варяться зорі й планети,

Туманності й чорні діри –

Готується страва для богів і людей,

Для бенкету шаленого:

Самайн. Ніч на вершині осені мрій.

Ніч початку й кінця.

Я жив і любив, страждав і радів,

Блукав стежою людей та собак,

Майже знайшов просвітлення –

Ненароком. Доречно. Але… Айстри…

Вогонь як і перше гріє

                                   і спалює зло.

Ми були і будем. Ми вічні. Ми пастухи.

Отари зірок, що час заганяти до стійбища.

Зимового.

Всі ми вічні.

Як ніч. Як Самайн – між світами.

З гілок горобини – дерева таємниць

Я запалюю ватру – освітлюю Всесвіт

Цим квітучим вогнем-келихом.

Написано в ніч Самайну в 2022 році. Хоча, звісно, правильно вимовляти не Самайн, а Савінь…

1

Автор публікації

Офлайн 5 днів

bratlibo

1 390
Коментарі: 54Публікації: 1064Реєстрація: 11-04-2020

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.01.2024

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 31.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій