Для голосування необхідно авторизуватись

Господар дому сього

                          «…Господар звик завжди діяти мовчки.

                               Господар жив красою лише доступного й зримого…»

                                                                                            (Такамура Котаро)

Господар дому сього

Ніколи не запалював свічки:

Серед темряви пантрував

Скарби краси нетутешньої.

Господар дому сього

Не продавав нічого й нікому,

Тільки купляв – це – нетлінне.

І зачиняв у скрині

В домі, де завжди було холодно,

Де завжди в димарях було порожньо,

Навіть для сажотруса-вітриська,

Навіть для холодних вогників-потерчат,

Навіть для них.

Господар дому сього

Читав у темряві:

Книги, що писані в повітрі,

На чорних сторінках ночі замість паперу.

Господар дому сього

Йшов, повертався,

Шукаючи непотрібне й незриме,

Ніколи не грівся біля язиків полум’я

(Бо навіщо?),

Сміявся з важкості золота,

Малював холодом,

Не зазирав у дзеркало.

Хтось може й бачив

Обличчя його бліде,

Але не в цьому домі

Вічної темряви…

1

Автор публікації

Офлайн 5 днів

bratlibo

1 390
Коментарі: 54Публікації: 1064Реєстрація: 11-04-2020

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.01.2024

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 31.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій