Для голосування необхідно авторизуватись

Тінь вишні

                                     «Де старість спочиває від журби…»

                                                                        (Вільям Батлер Єйтс)

Розмовляю з гомінкою луною

Ще не викопаного колодязя,

П’ю з нього прозору воду,

Відпочиваю в тіні дерев,

Які навіть ще не посадили

В м’який і теплий ґрунт радості,

Які навіть не проросли

З сухих та блискучих насінин життя.

Дивлюсь на зайчиків літа,

Які навіть не виставили

Свої довжелезні вуха

З хащів глухої кропиви.

Я – людина минулого –

«Вічний жид» зі старої потріпаної Біблії,

Який заблукав у сучасності,

Оселився в майбутньому,

У його тінистих лісах віршів,

Нюхаю його яскраві квіти верлібрів,

Ультрафіолетові кольори яких

Бачать тільки бджоли й метелики.

Я – апостол

Неіснуючої церкви равликів,

Я – пророк подій,

Що ніколи не стануться,

Месії, що ніколи не прийде,

Армаґедону,

Що ніколи не відбудеться.

Бачу як з ірландської землі

Замість трави проростають

Білі й блискучі леза ножів,

Але мовчу про це…

1

Автор публікації

Офлайн 5 днів

bratlibo

1 390
Коментарі: 54Публікації: 1064Реєстрація: 11-04-2020

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.01.2024

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 31.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій