Для голосування необхідно авторизуватись

Вогонь спить

                             «Та ні, поспи іще, вогню безвічний,

                               Укрийся ліпше покривалом жару…»

                                                                        (Ів Бонфуа)

Поспи іще, вогню одвічний,

Спи,

Ще встигнемо згоріти,

Спопелитись – спи,

Ще встигнемо ми по своїй жарині

Принести в пічку Духу,

Спи,

Ще темрява не визріла плодом важким,

Іще не гнуться віти,

Розлогого древища небуття,

Ще досі в чорноті зоріють цятки

Світів,

Спи огнище всепоглинаюче,

Дрімай до часу, аж допоки

Не вчинить край і не поставить

Крапку заключну огненну

Всевида Час всепочатковий

І таємний, аж допоки всі безміри

Не скажуть муралям:

«Довершено!»

А ми – ще гріємо замерзлі руки,

Кістки старечі, зледенілий кухлик

На тому вогнищі:

Що тліє, що лише віщує

Пожежу світову прийдешню.

1

Автор публікації

Офлайн 5 днів

bratlibo

1 390
Коментарі: 54Публікації: 1064Реєстрація: 11-04-2020

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.01.2024

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 31.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій