Для голосування необхідно авторизуватись

Втеча

                             «Налийте в келих води

                               і зачиніть двері…»

                                                        (Епікур)

Всесвіт від мене тікає

Білим рогатим оленем,

А між галактиками

Вода. Хмарою.

Така могутня, що породжує

Життя перелякане.

А я в цьому тілі подарованому –

У цьому потріпаному одязі

(Для душі)

Йду вулицями Дубліна

І відчуваю себе дитиною

Серед юрби рудочубих,

Серед юрби неприкаяних,

Що думають про Небо,

Траву і листя.

А кожне вікно – око кімнати

В якій стоїть стіл

І на ньому розсипана сіль:

Зайшов би туди,

Але вітер насвистує

Бадьору пісню

На флейті моїх наскрізьних ран,

Що лишились від полювання,

Коли я був не мисливцем,

А живою мішенню:

Лише тепер зрозумів,

Що спокій – це глибока журба,

Це колодязь відчаю.

І стало якось незатишно

Серед юрби одноплемінників,

Серед міста, яке вважав я рідним.

1

Автор публікації

Офлайн 5 днів

bratlibo

1 390
Коментарі: 54Публікації: 1064Реєстрація: 11-04-2020

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.01.2024

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 31.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій