Для голосування необхідно авторизуватись

Запх полину

                              «Іще раз, коли

                                Химерний запах полину…»

                                                              (Майк Йогансен)

Моя земля завжди пахла вересом –

Невагомим та оксамитовим,

Квіткою забутого трунку,

Але вже сто років вона пахне полином.

Хоч кажуть, що то євшан-зілля,

Хоч кажуть, що так воно є, бо небо

Теж синє і сиве як і ці листя абсентні,

Але запах гіркий – не п’янить, засмучує,

Бо земля теж сивіє – стає полинною,

Якщо й поростає бадиллям, то чорним,

Але все одно лишається сивою,

Бо руки людей забувають доторки,

Окрім доторків до холодного заліза,

А небо стає мовчазним і німим,

Хоч колись співало і шепотіло

Свої таємниці кельтам-мрійникам –

Колись, як вранішнє сонце рудоволосим

А нині теж сивим. Дочасно.

Бо навіть дим тільки сивий

Клубочеться над моєю землею –

Над Ольстером.

1

Автор публікації

Офлайн 5 днів

bratlibo

1 390
Коментарі: 54Публікації: 1064Реєстрація: 11-04-2020

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.01.2024

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 31.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій