Йдеш у життя неначе у дорогу…
Й тоді лишень не йдеш сама,
Коли довіриш душу Богу
Бо щастя більшого нема.
Трапляється, що серце в тузі,
Десь ніби все життя зима…
Коли навколо тебе друзі,
Так щастя більшого нема.
О, як від праці терпнуть руки,
Хоч розумієш, не дарма.
Коли є в тебе діти й внуки,
То щастя більшого нема.
Летять птахами вгору роки…
Якби рядочками двома.
Коли міцні щоденні кроки,
То щастя більшого нема.
Ведеш свій час немов програму,
Мов хтось на камеру зніма.
Як в серці є любов до храму,
То щастя більшого нема.
Десь важко відстані долати,
Бо за весною йде зима.
Як є в житті знаменні дати,
То щастя більшого нема.
Хай довго доля ще сміється,
Добром й любов’ю обніма.
Якщо у грудях серце б’ється,
То щастя більшого нема.
Звичайно все на щось придасться,
Для того Бог створив нам світ.
Та я бажаю Всім Вам – щастя,
Здоров’я, миру й добрих літ…
(світлина з інтернету)