Єдиний ти козаче вільний – Дніпро …
Ой ревів Дніпро ревів , і коли ревів , то всю землю поливав .
І у плавнях весь врожай і верба росла .
Ой , прийшов час змін , Дніпро славний перестав балакати ,
перестав ревти . Народу – труба .
Чого ми такі глухі . Дніпро реве крізь час , та ми його не чуємо .
Та трубу …украв час …
Вода є і води нема . Дніпро , козаче славний
чого не чують твого реву ? Діти твої …
Вуса у Дніпра густі …
Реве Дніпро козаче славний .без води ні туди ні сюди .народу – труба.
Труба – народу . Ой гей ой вей .
Без води не туди ні сюди . Оглухли діти твої .
Ревів Дніпро широкий , оглухли діти твої твій рев не чують.
Єдиний ти козаче вільний – Дніпро …
Народу – труба .
Єдиний ти козаче вільний – Дніпро …
Єдиний ти козаче вільний – Дніпро …
світлина з інету
Дніпро вже не гуде, а стогне і вмирає
http://argumentua.com/stati/dn-pro-vzhe-ne-gude-stogne-vmira
