Навіщо замикаєшся в собі?
Хто може розбивати вже розбите?
Душа твоя самотністю прикрита,
І підла втеча зріє на меті…
Від кого ти збираєшся тікати?
Наразі ворог є сама собі,
Купаючись в печалі і журбі,
А треба жити, вірити й кохати!
Вже досить будувати міражі
З отих думок, що обпікають серце.
Закрий уже в минуле своє дверці
І викинь гострих сумнівів ножі.
Не бачиш ні бажання, ні мети…
І скільки в сліпоті оцій страждати?!
Якщо втомилась ти себе шукати,
То краще не шукай, а сотвори.
Думок на тему “***”
Мотиваційне.👍🙂