В період лірики і драми,
В полоні слів «Тебе люблю»
Ми дуже часто, вечорами,
Були на кладці на ставу.
«Яке в нас небо під ногами,
І місяць теж – поглянь туди!», –
Ми дивувалися ночами
На вид ставкової води.
Та осінь все перекрутила,
І, попрощавшись на бігу,
Нам дуже часто потім снились
Ці теплі ночі на ставу.
Думок на тему “На ставу”
гарно