Усе, що в мене є – життя і доля,
Даровані мені один лиш раз.
На то була, напевно, Божа воля,
Призначення є в кожного із нас.
Моє життя – то найрідніші люди,
З якими поруч, щоб там не було.
Крізь терни й відстань – відчуваєм всюди
Любов, турботу і в душі тепло.
І хай там як у цім буремнім світі,
Добро і зло завжди будуть навколо.
Моє життя – мої щасливі діти,
Усміхнені батьки й родинне коло.
Я всесвіту і Богу вдячна щиро
За долю, що подарувала шанс
Любов пізнати й дружбу, жити в мирі,
Знайти себе й життєвий той баланс.
Усе, що в мене є, я вчусь цінити
Прости мене, життя, за помилки.
Даруй мені моменти, наче квіти,
Я буду їх плекати й берегти.
