чиєсь обличчя у сльозах.
і дзвінко лине сміх веселий.
надії квіточка в руках
піском просипалась на землю…
чи то поезія була?..
лунає піснею тривожно.
і давить неба синя мла…
і слово вимовить не можу.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
чиєсь обличчя у сльозах.
і дзвінко лине сміх веселий.
надії квіточка в руках
піском просипалась на землю…
чи то поезія була?..
лунає піснею тривожно.
і давить неба синя мла…
і слово вимовить не можу.