Як тихо у лісі сьогодні,
Спочити схотів і вітрець,
Не спиться лиш чорній вороні,
В задумі чекає чудес.
Лежать незвичайні сніжинки,
Сріблястості місяць додав,
Сонливі навколо ялинки,
Відчули земну благодать.
Окутала дивно дрімота,
Немовби завмерло життя,
Враз каркнула підла ворона,
І десь… почалася стрільба…

2 коментарі “Підла ворона”
Прекрасно… Дай Боже, щоб так і було
Уж стрелки в линию сомкнулись,
салютов брызги вверх взметнулись,
шампанское шипит уже
(уже новогоднее клише)!..
Скорей загадывай желание!
Пусть сбудутся все ожиданья!