В кімнаті світло не вмикаю-
Я знов дивлюсь у ніч в своїм вікні.
До тебе руки простягаю,
Та ти не подаси руки мені…
Я в тиші й темряві страждаю- Сльози котяться по щоці… Прийди і обніми,благаю,
Невже вже зовсім байдуже тобі? Прийди я лиш поради запитаю- Не заберу у тебе й лишньої хвилини…
Прийди і просто вислухай мене, Повір,мені це над усе потрібно.