Дивлюсь твоє фото і посміхаюсь,
Згадую дотик приємної миті.
До кінчиків пальців тебе відчуваю
Хоч ти далеко і дороги закриті.
Обличчя в долонях, задумливий погляд
І поцілунок шляхом у вічність…
Ніщо не важливо, коли ти кохаєш,
За мить розумієш, що насправді є цінність.
2 коментарі “Спогад”
що може бути сильніше за любов…. спогад, коли людина далеко
ми не були б людьми без емоцій