Для голосування необхідно авторизуватись

Колись усе це марним стане

Колись усе це марним стане

І піде тихо в небуття…

А він угору очі підведе і в неба Шукати буде каяття.

Дивись,бо буде вже запізно, Молись,прощення заслужи!

Не бійся,Бог усім нам допоможе, Бо злії люди не прощають,а він простить усі гріхи!

І я в молитві тільки спокій і знаходжу,

І поглядом у неба синяві тону… Душа знаходить порятунок в нім.

3

Автор публікації

Офлайн 6 років

Fierrysky

55

Любовь-вот что должно править миром.Ибо она есть свет,добро,воплощение души и неба.

Коментарі: 0Публікації: 23Реєстрація: 25-04-2020

Бронзове перо

Достижение получено 26.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій