Для голосування необхідно авторизуватись

Безсоння

Від стінки до стінки, від краю до краю

у темряві тіло тривожно сковзає,

крізь призму туману від холоду лячно,

від тіні, прониклої в дім, стає страшно.

 

А десь за вікном п’янке місячне сяйво,

таке чарівне і таке ж недосяжне,

мене вже не вабить, не кличе, не гасне,

воно вже давно не таке як у казці.

 

І тихо навколо. Сплять втомлені люди.

Окутані снами дерева усюди,

І вітер притих, не несе пересуди,

лиш зорі зрадливо моргають повсюди.

2

Автор публікації

Офлайн 1 рік

frolya2007

75
Коментарі: 6Публікації: 32Реєстрація: 31-08-2020

Вибір видавця (Квітень 2021)

Достижение получено 16.05.2021

Титул: Вибір видавця (Квітень 2021)