Забудь печаль, забудь про смуток,
Іди на світло, йди вперед.
Нема страшнішого як скруток
Старих потріпаних речей.
Лови момент, радій життю
І пам’ятай тяжку хвилину
Коли твоєму каяттю
Не пробачали за провину.
За те, що був сліпий й глухий,
За те, що мовчки жив і слухав
Коли в руках долю твою
Порвали злі не добрі люди.
Вставай! Прокинься від незгод!
Тебе чекають добрі справи!
Я біля тебе буду йти,
Щоб не закули знов в кайдани…