Прийди до мене в гості, тату,
І посиди, поговори.
Я маю що тебе спитати,
Багато що розповісти.
Згадати ту щасливу днину,
Де я була, немов в раю,
Як бавив ти мене, дитину,
Тепер побавиш і мою.
Де дні з тобою були святом,
Та в них – початок і кінець,
Як зустрічав з дороги в хату,
В сльозах проводив під вінець.
Тепер у зморшках твої руки,
А скроні білі, наче сніг,
А скоро вже тебе онуки
Поважно кликатимуть “дід”.
Та скільки всього пережито
І подаровано тепла,
А твоє серце, наче сито,
Просіяло моє життя.
Тепер, як стала я доросла
І маю вже свою сім”ю,
Прийди до мене, тату, в гості,
Хай час на цьому зупиню.
Думок на тему “Прийди до мене в гості, тату”
Дуже зворушливо👍