А мені б снігу трохи,
Трохи слів, трохи чаю,
Тихих сонячних кроків
По ребру небокраю,
Трохи віри святої,
Невмирущої правди,
І надії живої.
Хоч маленької.
Завжди.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
А мені б снігу трохи,
Трохи слів, трохи чаю,
Тихих сонячних кроків
По ребру небокраю,
Трохи віри святої,
Невмирущої правди,
І надії живої.
Хоч маленької.
Завжди.