І я там був, де небо знає міру,
Де мак цілунком дістає зоря,
Де не живе знецінене і сіре,
Нема ані раба, ані царя.
Там табунами ходять епілоги,
Цвітуть сади межи зелених нив.
І я там був, куди нема дороги,
Та з вічністю про вічне говорив.
Для голосування необхідно авторизуватись
okІ я там був, де небо знає міру,
Де мак цілунком дістає зоря,
Де не живе знецінене і сіре,
Нема ані раба, ані царя.
Там табунами ходять епілоги,
Цвітуть сади межи зелених нив.
І я там був, куди нема дороги,
Та з вічністю про вічне говорив.
2 коментарі “І я там був…”
А друге ані в 4 рядку спеціально написане окремо?
Механічна описка