Піти до неба і у небі,
Де добрих снів чатує рать,
Межи часів тендітних стебел
Тебе невпізнану впізнать.
І, на краю людського світу,
Ковтнувши подих висоти,
З тобою небом говорити,
Тобою небо берегти.
Для голосування необхідно авторизуватись
okПіти до неба і у небі,
Де добрих снів чатує рать,
Межи часів тендітних стебел
Тебе невпізнану впізнать.
І, на краю людського світу,
Ковтнувши подих висоти,
З тобою небом говорити,
Тобою небо берегти.
2 коментарі “Піти до неба…”
З тобою небом говорити,
Тобою небо берегти.
Оригінально!
Гарно!