Пливли човни у небі білопінні,
Везли кудись перейдені часи,
І ліс дививсь волого і шипшинно
На поле, що згубило голоси.
А в полі тім, за пагорба окрайцем,
Де сонця падав соковитий плід,
Доба у ніч скакала диким зайцем,
І у ріллю вкарбовувала слід.
Для голосування необхідно авторизуватись
okПливли човни у небі білопінні,
Везли кудись перейдені часи,
І ліс дививсь волого і шипшинно
На поле, що згубило голоси.
А в полі тім, за пагорба окрайцем,
Де сонця падав соковитий плід,
Доба у ніч скакала диким зайцем,
І у ріллю вкарбовувала слід.
2 коментарі “Пливли човни у небі білопінні…”
Пейзажна лірика мені рідко подобається, але Вашу обожнюю.
Ваші вірші зачаровують.