Я бачив сни. Я бачив чорні сни
Про яв, яка сховалась в передвіку,
Про хліб черствий, який не мав ціни,
Про душі кам’яні, слова-каліки.
Про випалені голодом лани,
І тихий плач здивованої смерті
Від того, що зуміли без війни
Безмежжя поколінь з планети стерти.
Про жадібність червоної імли,
Про людяність, що втратила опору
Я бачив сни. І мовчки тіні йшли
Та з докором дивилися угору.
мал. Юрія Журавля
Думок на тему “Я бачив сни (Голодомор)”
Рима смерти-стерти була б точною. Смерти – за новим правописом.
Дуже гарний вірш.