Для голосування необхідно авторизуватись

А Потьомкину 150!

А Потьомкину 150! Ми зібрали цю залу,
Готувалися всі, як могли, і для вас виступали.
Дарували емоції, радість, захоплення… Це наше свято!
Так приємно було, що народу зібралось багато.

Щиро дякуєм гостям, ансамблям і усім колективам,
Приїжджайте до нас! Ми тепер, як одна родина!
Все так гарно пройшло, всі старалися й переживали…
І це свято ще більше сьогодні всіх нас об’єднало!

Готувало село і вареники, м’ясо, салати,
І накрили столи: кожна вулиця йде представляти!
Хтось і пісню співав, гуморески і танці красиві,
У Потьомкині люди усі завжди були гостинні.

А Потьомкину 150! Хай село розквітає!
І хай збудеться те, що в душі собі кожен бажає!
Це село ще живе: всі активні, відкриті і щирі,
Дай вам Бог всім здоров’я, і будьте усі ви щасливі!

3

Автор публікації

Офлайн 6 років

Ирина Гребенюк

382

Кохання, музика, поезія...

Коментарі: 12Публікації: 78Реєстрація: 02-08-2020

Небайдужий читач

Достижение получено 10.08.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Срібне перо

Достижение получено 04.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Думок на тему “А Потьомкину 150!”