Мамусю, привіт, я сьогодні з тобою зустрілась.
Така молода і красива ти, пахнеш весною.
І я вже щаслива – сьогодні на світ народилась!
Мені так спокійно і тепло лиш поряд з тобою.
Минули роки, ти в садочок мене проводжала,
І другий етап …Вихователі щиро стрічали…
Хоч плакала я і бувало в садочку не спала –
Та дома гостинці від «зайчика» мене чекали.
А потім вже школа, сестричка червоно-щоката)
Уроки, халва, лимонад, ці гітара і піч…
А ще – алергія, бронхіт, лікарняна палата…
Різдво, і бабуся із дідом – чарівна ця ніч.
Сьогодні доросла: синочок, кохана людина,
Робота, турботи, всі мрії, проблеми і злети…
А я все для тебе маленька і досі дитина,
Що ще в першому класі хотіла так стати поетом…
Мамусю, підтримка твоя є безцінна і щира,
Давала ти віру й наснагу дитячій душі.
Я для себе багато в роки вже дорослі відкрила,
І тепер «виливаю» життя це у щирі вірші.

Думок на тему “Мамусю, привіт, я сьогодні з тобою зустрілась…”
Щиро, від душі написано…Дякую за почуття!!!