Ти мрієш про чудо,
Хоч в нього не віриш.
Чекаєш ти дива,
Хоч дива немає.
Ти руки чужі
У руках своїх грієш,
Коханням чужого
Тепер називаєш.
Ти дивишся в небо,
Надію кидаєш:
«Лети ж ти до Бога,
Здійснись і вернися!»
І знову з чужим,
Хоч його не кохаєш,
Ти самоти
Дуже сильно боїшся.
Чекаєш на диво,
І віриш вже свято,
Ти хочеш кохання
Ясного – ясного!..
І мимо проходять
Людей так багато,
А ти зігріваєш
Ще й досі чужого.

Думок на тему “З чужим…”
Сумно…так хочеться, щоб ДИВО сталося…