Іноді… Слова: “Все буде добре”,
Звучать якось розпачливо болюче.
Як тихе та немислиме випробування,
Яке, здається, просто неминуче…
І ти в слова: “Все буде добре”,
Вкладаєш відчай свій, даруючи надію.
А серце розривається на дрібки,
Й я розумію, що сьогодні лицедію…
Іноді… Слова: “Все буде добре…
Автор публікації
159
Спогади повертають нас у наше минуле і наповнюють нашу душу щасливим майбутнім…
Коментарі: 11Публікації: 40Реєстрація: 28-10-2020
Бронзове перо
Достижение получено 08.12.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій


Небайдужий читач
Достижение получено 08.12.2020
Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій
Думок на тему “Все буде добре…”
Поетично, барвисто, щиро, сповідально, є глибина Правди життя…Це світ бентежної Людської Душі, яка страждає, але прагне знайти Гармонію