Ой, на святого, тай на Андрія
з сестрами-дружками я ворожила.
Добрая доля, щире кохання,
дім – повна чаша: мої побажання.
Ой, на святого, тай на Андрія
з сестрами-дружками я ворожила.
Півня пускали, воду носили –
все як прабабці й бабусі навчили.
Ворожила бабця! Мама ворожила!
Ну, і я з норовом вдалим ся вродила!
грудень, 2020
Думок на тему “Ой, на Андрія…”
Дуже поетично, барвисто, пасує стиль народної пісні, вражений