Я ніколи не була ідеальною,
Cеред інших жила і мріяла…
І комусь я здавалась реальною…
А комусь лиш оману сіяла.
В мене одяг не писк сучасності,
І характер трохи кусається,
Не кажу про фігуру й власності…
Егоїзм теж, бува, зустрічається.
Але все ж я собою виросла…
Не шукаю чужих ментальностей.
І для вас я буду щасливою,
Без усяких простих банальностей.
Я сміятимусь… хоч сльози котяться…
Та усім скажу, що від радості…
Ви ж наївні, мені повірите
І потонете в своїй заздрості.
Думок на тему “Я ніколи не була ідеальною”
шикарний вірш