У зачинені двері – не стукаю,
Злісних натяків – не розумію.
Не вважаю розлуку – мукою,
Я навчилася жити…Я вмію.
Зустрічаючи погляд, впевнено,-
Твердо тисну тобі руку.
Відстороненими темами
Розбавляю сердець стукіт…
Нереально-складний задум мій
(Усміхатися, говорити…)
Перевиконано. Зрозумій:
“Я без тебе УМІЮ жити!”
Думок на тему “Я ВМІЮ.”
гарний твір