Для голосування необхідно авторизуватись

«Темна ніч»

Темна ніч…

На небі ні хмаринки.

Лиш зорі й місяць,

світло подають…

на землю, котра вже заснула,

вони проклали, свою путь.

І тим шляхом, з небес,

спускаючись на землю,

вони повільно падають униз.

Хто встигне вгледіти це дійство,

То знай: «Тобі щастить!».

Це фантастично і прекрасно!

Казкова мить…але не назавжди.

Та все ж побачити таке можливо,

Якщо в житті тобі везе!!!

1

Автор публікації

Офлайн 5 років

Ольга Ключковская

59

"Віра - єдиний стержень, який має бути в кожному серці"

Коментарі: 3Публікації: 32Реєстрація: 08-08-2018

Бронзове перо

Достижение получено 14.08.2018
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій