Темна ніч…
На небі ні хмаринки.
Лиш зорі й місяць,
світло подають…
на землю, котра вже заснула,
вони проклали, свою путь.
І тим шляхом, з небес,
спускаючись на землю,
вони повільно падають униз.
Хто встигне вгледіти це дійство,
То знай: «Тобі щастить!».
Це фантастично і прекрасно!
Казкова мить…але не назавжди.
Та все ж побачити таке можливо,
Якщо в житті тобі везе!!!