Нехай зупиняться хвилини,
І чортів слід іде сюди.
Ще не пройшло і тої днини
Де б не хотіла я втекти
Я світ навколишній забуду
Я в темінь лісу забіжу
З людьми ніколи більш не буду
За друга вовка я візьму
Мене лякає це суспільство
Донька моя і не моя
По телику одне насильство
І ангел крила обрива
Я злюсь і плачу у ночі
І я не я у темні хвилі
Читаю вранці на чолі
Мене кудись думки водили
Зі мною стрес живе одвічно
Я не знаходжу в цім себе
І кожен день іде так звично
У темінь мабуть заведе
Як жити далі я не знаю
Я кожен день себе втрачаю
Мене охоплює утома
Піду я доки усі вдома.
Думок на тему “Я НЕ СВОЯ”
Бывает такое состояние…