Укриє білий сніг, всі наші хвилювання.
І Старий рік піде далеко в небуття.
Всі попрощаються із ним,
радіючи новому щастю.
Всі скажуть:
До побачення на всі віка!
Лише колись, історія про нього буде.
Тай ми його ніколи не забудем,
розказуючи дітям про своє життя.
А поки що, нам Новий рік дорожчий.
Роздумуючи:
Що ж він нам всім принесе?
Які події будуть в цьому році?
Що нового потрібно досягти?
А головне, ви йдіть до цілі!
Бо всі ми знаємо яке життя.
Воно пройде, так як одна хвилина.
Тому ви дійте зараз, а не з понеділка чи там четверга…