Я снігом зимовим,чи листям осіннім
постукаю тихо в вікно.
Ти радо зустрінеш і ніжно промовиш:
– кохана,як довго тебе не було.
Ти будеш коханим,я буду жадана.
І тихо,без слів, зрозумієм усе.
А ніч нас накриє знов сірим туманом.
І так ми, поволі, в день новий війдем.
Снігом зимовим чи листям осіннім.
Постукаєш тихо в вікно ..
Я радо зустріну і ніжно промовою:
– коханий,як довго тебе не було… (10.01.2003)