-
❤️Я не вмію прикрашати
Ані печиво, ані власне життя.
Я замість снігу не кладу вату,
Я не по моді одягаю взуття.
Я говорити не люблю про колишніх,
Я йду у вбиральню, коли чую плітки,
Я вірю, що всі у цім світі грішні,
Але я знаю, що зло – то чутки.
Я не співаю, коли не хочу,
Я не кричу, коли серце мовчить,
Я, як та кішка над маслом, муркочу,
Коли кохання душу ятрить.
Я не умію казати, що «варто»,
Я відмовляюсь брехати у тьмі,
Мені набридли масні липкі жарти,
Мені огидне життя уві сні.
Я не умію себе прикрашати.
А цього навичку вчать звідусіль,
Мені найкраще себе поважати
І не терпіти від самозрад біль.
Я зупиняюсь на перехресті,
Я бачу світло уже миготить,
Мене погладили проти шерсті,
Але мені не щемить, не горить.
Я відчуваю свої потреби,
Я роздивилась власне Різдво,
Мені від клоунів Щастя не треба,
Мені все щастя дає Єство.
Я обіцяю собі: довіку
Любити світ і прощати страх,
Я хочу мріяти і для себе жити,
А ви?
- Ваші Долі – в ваших руках.
Прикрашати