Я кинулась у вирій дум своїх.
Опівночі, коли заснуло місто.
Аж тут прийшла до мене на поріг,
В руках, тримаючи обірване намисто.
Сумна, нещасна, змучена мала,
А очі ясні й посмішка ласкава.
Взяла за руку – мовчки повела.
Та хто це був, тоді нажаль не знала…
Ми йшли стежками ясного дитинства,
Брели крізь темряву недоспаних ночей
Я розуміла суть сього таїнства –
Спадав тягар з моїх нахилених плечей.
Прокинулась. Нікого. Тиша. Ніч.
І стільки сил, мов за спиною крила.
Маскуючи себе під шум узбіч,
Душа моя зі мною говорила.
Думок на тему “Розмова”
Дуже гарний вірш.
Прямо до мурашок 😇