13.11.21(8:00)
Почуй мене!,- мій світ, завершеного дива!
Побач що творить люд на цій землі твоїй!
Побач і схаменись!
Тут було так красиво..
Аж поки не зійшов сюди страшенний гнів..
Планета захворіла жахливими людьми..
Які за свою владу готові все згубити..
Не було ще на світі страшнішої пітьми..
Щоб так у вільний час війну свою творити..
Завуальовану, але таку просту…
Люди навкруг повірили – що це спасіння їхнє…
Змутили розум всім і віру в доброту..
Змішали все в одне – і праведне і грішне..
Єдина є природа ,- непохитна..
Незмінна.. та засмучена вона..
На все це дивиться і радості не видно..
Вона побачила що тут вже йде війна..
Війна страшніша від усіх що лютували,
Люди за смертю чергами стоять…
Отак усіх нас проінформували..
Щоб нас позбутися і все контролювать..
О, правда!, – відкрий очі людям!
О, справедливість!, – розум захисти!
Є шанс на те, що тут війни не буде!
Та Прокидаймося від сну вже!,- Я і Ти!!!
Тетяна Т.-Н.
