-Я й також дружина
(Мовив Іван Бивня):
Євро-називаєм сина,
Ну,а доньку-Гривня!
-Ні.Ідіть на вихід до дверей
З чудними забаганками!..
-Чому(називають же людей
Марками та Франками)?..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Я й також дружина
(Мовив Іван Бивня):
Євро-називаєм сина,
Ну,а доньку-Гривня!
-Ні.Ідіть на вихід до дверей
З чудними забаганками!..
-Чому(називають же людей
Марками та Франками)?..