-Встати!Суд іде!-
Грізно в залі лунає…
Суддя засідання веде
Й в підсудного питає:
-Що ж,по справі вашій
І трьох літ не нбереться…
Та чомусь обличчя ваше…
Знайомим(!)здається?..
-Пам’ять в вас погана;-
Я ж вашу дочку Ніну…
Наполегливо й старанно
Грати вчив на піаніно!..
-Як же!Як же!Узнаю
(Як таких тримає світ!)
Й десять років вам даю
Каторжних(!!!)робіт!!!