Не листя падає, а пишуться листи
Деревами, що осінню прозріли:
Не тільки в землю коренем рости,
Є височині прагнення у гіллі –
Коли воно позбавилось плодів
І, ніби, вже ніщо тут не тримає…
Якийсь листочок вгору полетів
Небесним обнадієний розмаєм.
30.09.19.
Думок на тему “Листи”
Дуже талановито🍁🍂🍃