Ми минаєм себе
у розстріляних часом іконах…
Ми минаєм себе
у забутих козацьких піснях…
Ми минаєм себе
у фальшивих, нав’язаних “тронах”…
Ми минаєм себе
у порослих праотчих садах…
…Лиш би тільки ГоспОдь
не минув нас у СвОїх сльозах…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Ми минаєм себе
у розстріляних часом іконах…
Ми минаєм себе
у забутих козацьких піснях…
Ми минаєм себе
у фальшивих, нав’язаних “тронах”…
Ми минаєм себе
у порослих праотчих садах…
…Лиш би тільки ГоспОдь
не минув нас у СвОїх сльозах…