А знаєте? Навіть в негодяній осені,
Можна знайти пречудовий момент,
Затишно примостившись на кухні,
Під стукіт дощу пити глінтвейн.
Поривчатий вітер біснується,
Накликати намагається холод,
Та байдуже, настрій мій не зіпсується,
Переді мною закоханий погляд.

2 коментарі “А знаєте?”
Це правда–коли затишно вдома,тоді те що за вінками є не таким впжливим🙏😊
Дякую Софія! Так, саме про цей затишок і написала.