Вночі… собі в угоду,
Вона робилась… зрідка,
Сказати….не зовсім святою,
Точніше… просто відьма.
Його відразу брала,
В отой астрал, космічний…
Безумних фантазій… бравада,
Так… без жодних обітниць.
Прийшла до тями зранку,
Яка ж була омана…
Безглузді гріхи з переляку,
Добром прикрила панна.

2 коментарі “Не свята…”
Красиво. Оригінально. Фантазійно.
Життя – непроста штука. Дякую за красиву поезію
Дуже дякую за коментар Наталія!